Poznaj ludzi, którzy stoją za marką luksusowej i etycznej biżuterii LOYLY'S

Kim Jesteśmy?

Poznaj najważniejsze

Innowacje LOYLY'S

#TwojDiament

Jesteśmy pierwszą marką w Polsce, która stosuje wyłącznie diamenty stworzone przez człowieka. To dojrzały wybór.

#TwojDiament

#ToProste

Filozofia #ToProste to unikatowy na skalę świata sposób obsługi klientów. Dzięki niej zakupy w sklepie internetowym są proste.

#ToProste

#Unikatowy

Oferujemy Ci przystępny sposób na zaprojektowanie pierścionka zaręczynowego z diamentem lub obrączek Twoich marzeń.

#UnikatowyPierscionek

#Pomagasz

Kupując w LOYLY'S masz możliwość wyboru celu dobroczynnego, na który przeznaczymy Twoje pieniądze.

Nasza Misja
Loyly's; Wielokolorowy diament; Logo firmy Loyly's; Najlepszy polski jubiler

Wy. My. LOYLY'S

LOYLY'S to polska marka luksusowa, tworzona przez grupę przyjaciół.

Jesteśmy jednymi z Was. Jak wszyscy, mamy cele i marzenia. Czasami jesteśmy radośni, a czasami smutni. Czasami śmiejemy się, ale czasem też płaczemy.

Realizujemy cel, którym jest sprawienie radości Tobie i Twoim bliskim, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego oraz praw drugiej osoby.

Po sąsiedzku dostarczamy Ci biżuterię, zgodnie z najwyższymi standardami jubilerskimi.

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi, wdrożyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań. Należy do nich filozofia #ToProste, niespotykana w skali świata.

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Przeczytaj o naszej misji

Poznaj kim są

Twórcy LOYLY'S

Wierzymy, że przyszłość należy do biżuterii, która produkowana jest w zgodzie z naturą. Uważamy, że diamenty powinny być pozyskiwane według najwyższych standardów, a ich cena nie powinna być dyktowana przez koncerny kopalniane. Na pierwszym miejsce stawiamy obsługę klienta, bo wiemy, że działamy właśnie dla Ciebie.

Ania

"Mówi się, że piękno nie jest uniwersalne i pozostaje kwestią indywidualnego gustu. Nikt jednak nie przejdzie obojętnie obok biżuterii, która jest dziełem sztuki. Dlatego też w LOYLY'S zwracam szczególną uwagę na to, by każdy element naszej biżuterii stanowił część pięknej, spójnej, harmonijnej całości. Dla Ciebie"

Vlad

"To jakość sprawia, że rzecz jest tym, czym jest”.

W LOYLY'S jestem odpowiedzialny za jakość naszej biżuterii. Przywołane słowa Arystotelesa to moja dewiza. Nieustannie poszukuję najlepszych rozwiązań, aby zapewnić Wam pełną satysfakcję. W LOYLY'S stosujemy najwyższej jakości surowce i najnowocześniejsze metody produkcji."

Ola

"..."

Paweł

"LOYLY'S to pomysł, który zrodził się w mojej głowie kilka lat temu. Wiele pracy zajęło zanim ideę tę udało się przekuć w rzeczywistość. Dziś tworzymy najbardziej innowacyjny koncept jubilerski na polskim rynku. Upowszechniamy diamenty, symbol luksusu, ale też świadomość o lepszym świecie."