Idealne Dopasowanie z Loyly's

#ProstaMiara

Szkic ekranu laptopa na którym na witrynie LOYLYS.PL kliknięty zostaje przycisk "zamów". Obok roślina w doniczce i filiżanka gorącego napoju

Zamów Wosk

Aby być pewnym, że rozmiar zamawianego pierścionka lub obrączek jest właściwy, zapewniamy Ci jedyną w swoim rodzaju możliwość idealnego dopasowania.

Odciśnij pierścionek

W otrzymanym wosku odciśnij pasujący pierścionek lub obrączkę (noszone na właściwym palcu) zgodnie z instrukcją dołączoną do wosku.

Szkic domu oraz znaku firmowego jubilera LOYLY'S oraz paczki jako symbol przesyłanego zamówienia

Odeślij Wosk

Po odciśnięciu pasującego pierścionka, po prostu zamknij pudełko z woskiem i prześlij je do nas na podstawie etykiety kurierskiej, którą Ci zapewnimy. W ten sposób dobierzemy odpowiedni rozmiar Twojej biżuterii

Inne Sposoby Dopasowania

Wybór odpowiedniego rozmiaru pierścionka lub obrączek to nie lada wyzwanie. Dlatego oferujemy Ci usługę #ProstaMiara, która pozwala na idealne dopasowanie. To jednak nie jedyny sposób na wybór odpowiedniego rozmiaru. Kliknij poniżej i dowiedz się więcej.

Poradnik wyboru rozmiaru

Twoje Pytania

Jak szybko otrzymam wosk?

Wosk jubilerski przyjdzie do Ciebie w kilka dni po złożeniu zamówienia.

Czy wykonanie odcisku jest trudne?

Wręcz przeciwnie. Jest bardzo proste i trwa zaledwie kilka sekund. Dla pewności wraz z woskiem prześlemy Ci krótką instrukcję. Pamiętaj, że musisz odcisnąć pierścionek noszony na tym samym palcu, na którym noszony będzie ten, który zamierzasz zakupić w LOYLY'S.

Czy wosk nie uszkodzi biżuterii, którą odciskam?

Nie. Odciśnięcie biżuterii nie pozostawia na niej żadnego śladu.

Ile to kosztuje?

Usługa #ProstaMiara kosztuje 49 PLN w przypadku pierścionka oraz 79 PLN dla obrączek. Jeżeli jednak zdecydujesz się na zakup pierścionka lub obrączek, koszt usługi odliczymy od ceny biżuterii.