Niniejsza polityka dostawy jest zgodna z Regulaminem LOYLY'S. 

  1. Możesz wybrać dowolny sposób dostawy spośród opcji dostępnych w sklepie internetowym LOYLY'S.
  2. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm zewnętrznych świadczących usługi kurierskie. Zagadnienia związane z powierzaniem przetwarzania danych osobowych zostały opisane w Polityce Prywatności LOYLY'S;
  3. Obecnie dostępna jest dostawa kurierem oraz za pośrednictwem paczkomatów InPost sp. z o.o.
  4. Dostawy realizowane są co do zasady na terytorium Polski, krajów Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej oraz Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz zrealizować zamówienie poza wskazanym obszarem, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta LOYLY'S w celu uzgodnienia, czy jest to możliwe i na jakich warunkach. W przypadku eksportu towarów poza terytorium Polski mogą wystąpić opłaty celne, o których poinformujemy Cię przy składaniu zamówienia.
  5. Do ceny zamówionych przez Ciebie produktów doliczany jest koszt dostawy, który zależy od sposobu i miejsca dostawy. W Polsce, wszystkie zakupione produkty objęte są bezpłatną dostawą.
  6. Aktualne koszty dostawy podane są w sklepie internetowym LOYLY'S przy wyborze sposobu zamówienia.
  7. Pamiętaj, że wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie na Twoje zamówienie. Dlatego termin realizacji zamówienia podany jest w sklepie internetowym LOYLY'S przy danym produkcie.
  8. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, za pomocą płatności elektronicznych lub kartą płatniczą - termin realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego LOYLY’S.
  9. Pamiętaj, aby przed odbiorem przesyłki z produktem zbadać, czy opakowanie, w którym znajduje się produkt nie jest uszkodzone. Gdyby tak było, poproś o sporządzenie odpowiedniego protokołu, odmów odebrania przesyłki i skontaktuj się z nami.