W LOYLY'S cenimy

Perfekcyjne Wykonanie

Specjalnie dla Ciebie

Naszą biżuterię tworzymy wyłącznie ręcznie w pracowniach najlepszych polskich jubilerów. Oznacza to, że jest ona zawsze przygotowana z największą starannością

Polska Marka

LOYLY'S to ekskluzywny butik jubilerski wywodzący się z Polski. Jesteśmy po sąsiedzku, a nasze wyroby nawiązują do legendarnej tradycji polskiego, przedwojennego, jubilerstwa.

Niezrównana Jakość

Zakup biżuterii tworzonej ręcznie wymaga odrobiny cierpliwości. Efekt pracy naszych jubilerów wynagrodzi Ci ją z nawiązką. Jakość biżuterii LOYLY'S nie ma sobie równych.

Dbamy o Każdy Detal

Wszystkie wyroby, które można nabyć w sklepie LOYLY'S wykonane zostały ręcznie metodą rzemieślniczą.

Z tego względu wymiary i masa naszej biżuterii mogą się nieznacznie różnić od deklarowanych wartości. Dzięki temu, masz pewność, że na świecie nie ma dwóch takich samych wyrobów LOYLY'S!

Jakość naszej ręcznie wykonanej biżuterii jest wielokrotnie wyższa niż większości seryjnie produkowanych wyrobów innych marek.

Przejdź do Sklepu

Wiesz Lepiej

Zasada 4C

Dlaczego nie każdy diament jest taki sam

Dowiedz się więcej

A może Moissanit?

Niezrównany minerał w doskonałej cenie

Dowiedz się więcej

Twoje Pytania

Jak długo trzeba czekać na zamówienie?

Czas oczekiwania nie powinien być dłuższy niż 7 - 14 dni roboczych. Jest tak, dlatego, że Twoją biżuterię wykonujemy po otrzymaniu zamówienia. Wtedy też nabywamy kamienie i metale szlachetne, potrzebne do wykonania Twojej biżuterii.

Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wyrób stworzony specjalnie dla Ciebie.

Dołożymy jednak wszelkich starań, aby zamówiony wyrób dotarł do Ciebie jak najszybciej.

Skoro biżuteria LOYLY'S jest wykonana ręcznie, czy można ją zwrócić?

Oczywiście, zgodnie z naszą polityką #ProstychZwrotów możesz zwrócić biżuterię, o ile nie jest ona wykonywana na specjalne zamówienie.

Dlaczego biżuteria wykonana ręcznie jest lepsza?

Biżuteria wykonana ręcznie ma kilka zasadniczych zalet - przede wszystkim jest wykonana z największą starannością i dbałością o szczegóły.